Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatu Lubaczowskiego

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Link do platformy EPUAP

Przejdź do: powiatlubaczowski.pl

Treść strony

V kadencja 2014 – 2018

  1. Broź Barbara - Wicestarosta
    - adres e-mail: wicestarosta@powiatlubaczowski.pl
  2. Głaz Paweł
    - adres e-mail: p.glaz@powiatlubaczowski.pl
  3. Gmyrek Zygmunt - Wiceprzewodniczący Rady
    - adres e-mail: z.gmyrek@powiatlubaczowski.pl
  4. Goraj Henryk
    - adres e-mail: h.goraj@powiatlubaczowski.pl
  5. Huk Wiesław
    - adres e-mail: w.huk@powiatlubaczowski.pl
  6.  Łeski Mariusz
    - adres e-mail: m.leski@powiatlubaczowski.pl
  7. Michalik Józef
    - adres e-mail: j.michalik@powiatlubaczowski.pl
  8. Ozimek Józef
    -adres e-mail: j.ozimek@powiat.lubaczowski.pl
  9. Piotrowski Marcin
    - adres e-mail: m.piotrowski@powiatlubaczowski.pl
  10. Rachwalik Dorota
    - adres e-mail: d.rachwalik@powiatlubaczowski.pl
  11. Rymarowicz Kazimierz
    - adres e-mail: k.rymarowicz@powiatlubaczowski.pl
  12. Sopel Danuta
    - adres e-mail: d.sopel@powiatlubaczowski.pl
  13. Strumidło Stanisław
    - adres e-mail: s.strumidlo@powiatlubaczowski.pl
  14. Swatek-Czernecki Adam - Wiceprzewodniczący Rady
    - adres e-mail: a.swatek@powiatlubaczowski.pl
  15. Tabaczek Marta - Przewodniczący Rady
    - adres e-mail: m.tabaczek@powiatlubaczowski.pl
  16. Wróbel Dorota
    - adres e-mail: d.wrobel@powiatlubaczowski.pl
  17. Wróbel Zbigniew
    - adres e-mail: z.wrobel@powiatlubaczowski.pl


Dyżury Przewodniczącego Rady Powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu Lubaczowskiego Pani Marta Tabaczek pełni dyżur w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach: od 14:00 - 15:00 w pokoju nr 15, I piętro w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie

Telefon służbowy: 607 097 088
Adres e-mail: m.tabaczek@powiatlubaczowski.pl

Przewodniczący Zarządu Powiatu
Starosta Lubaczowski

Przewodniczący Zarządu  Powiatu Lubaczowskiego Pan Zenon Swatek pełni dyżur w poniedziałki od godziny: od 13:00 - 15:00 i w piątki od godziny 8:00-11:00 w pokoju nr 8, I piętro w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie

Sekretariat tel - (16)  632 87 00,
Sekretariat fax - (16)  632 87 09
Adres e-mail: starostwo@lubaczow.powiat.pl


Kontakt z radnymi

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie
Wydział Organizacyjny
Pokój nr 11
tel. (16) 632 87 11

Metryka

  • opublikował: Krzysztof Kopaczek
    data publikacji: 2020-09-23 14:27

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1112
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-09-23 14:27:09